| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey am auzit ca Biomed 6 e bun de ingrasat si m-ar interesa sa stiu daca la folosit careva si a dat rezultate pentru ca si eu vreau sa mai pun ceva kg pe mine am 1.64 inaltime si 48 kg?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Am inteles ca biomedul nu isi face la toata lumea efectul si da niste reactii adverse destul de urate chiar daca este naturis!
Eu am inceput sa ma ingras cu EUROVITA!
Incearca si tu, mai ales ca acum e primavara si ai nevoie de vitamine!
Bafta!

| Elliana534 a răspuns:

Biomed nu am auzit de el. Dar e simplu mai multa paine, carne si fastfood

| seby4music a răspuns:

Ia-ti o vacanta de 2 saptamani un serial bun sa te uiti.mancare cat poti dulciuri suc si peste 2 saptamani sa vezi ca nu mai incapi in oglinda... happy

| RoseOfTheFire explică (pentru seby4music):

Aoleu nici chiar asa laughing

| seby4music a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Lasa ca nu e nimic rau in a fi slaba tongue

| RoseOfTheFire explică (pentru seby4music):

Mda stiu mama imi zice daca as mai pune 3 4 kg pe mine as fi perfecta

| seby4music a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Sa nu pui prea mult. dupa te chinui sa slabesti laughing

| RoseOfTheFire explică (pentru seby4music):

laughing o sa tin minte sfatul tau