| caus3lov3ya a întrebat:

Hey. crying am mici excrescente pe piele mai exact la subrat sunt ca niste negi dar foarte mici si ma gandeam daca este bine sa dau cu duofilm...cam in cat timp trece am dat aseara si azi nu era nicio dif... fundita happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| adywow a răspuns:

Incearca sa consulti un dermatolog nu te mai da asa de capul tau ca nu e tocmai ok happy. Mergi la dermatolog nu costa nimic si acolo iti v-a da un tratament adecvat

2 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Mergi şi cere sfatul unui dermatolog. Nu mai folosi creme care ai auzit tu că e posibil să te ajute. Nu sunt bune pentru toată lumea. La unii îşi fac efectul, iar la alţii se înrăutăţeşte situaţia.
Pa-pa.

| Lcris a răspuns:

Te-ai ras recent la subrat? Te intreb fiindca este posibil sa te fi iritat, iar in acest caz, iti va trece in cateva zile. Insa dupa cum spunea si adywow, ar fi indicat sa consulti un specialist. PS: este bine sa te ungi cu o crema vascoasa(amelioreaza usturimea si iti hidrateaza pielea).