| anonim_4396 a întrebat:

Hey. Am o problema. Am un fel de fimoza daca pot sa zic asa. Adica am fost la doctor si a decalotat-o dar m-a jenat, chiar durut putin si mi-a zis sa fac asta acasa dar nu pot pentru ca ma doare.
Cand nu este in erectie se poate sa o decalotez dar ma doare si nu am incercat asta. cand este in erectie nu pot sa o decalotez de loc. Adica e prea "stramta" deschiderea preputului.
Si mai am o problema. Penisul meu nu a mai crescut de ceva timp, cativa ani cred. Am 16 ani si 12cm si imi este rusine sa spun la cineva asta.
Ma gandeam sa imi fac circumcizie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| onasis1961 a răspuns:

Păi şi de ce n-o faci ce mai aştepţi.