| Bumby97 a întrebat:

De cand eram mica venele de sub ochi imi sunt foarte vizibile.Si arata foarte urat mai ales cand am cearcane.Cum pot scapa de ele,sa nu se mai vada? Nu ma refer sa le acopar cu pudra sau altceva, sa nu se mai vada, sa dispara!laughing---FUNDA:*

Răspuns Câştigător
| hinatakaname a răspuns:

Incearca sa aplici un cub de gheata pe unde sunt cele mai vizibile, poate asa se mai strang (adica opusul lui dilata, ma rog) si nu mai sunt asa vizibile.

| Bumby97 explică (pentru hinatakaname):

Am incercat la un ochi si mi-a disparut COMPLET!-Pentru cearcane nu sti ce as putea face?

| hinatakaname a răspuns (pentru Bumby97):

Pai, In afara de dormit, cred ca merge doar machiajul. Indicat ar fi fond de ten sau putin... concealer (cred ca ar fi corectorul?) insa eu folosesc pudra. Imi place pentru ca miroase frumos, si tot ce trebuie sa fac e sa-mi pufai un pic sub ochi.big grin

| hinatakaname a răspuns (pentru Bumby97):

Scuze ca te bazai, dar daca te-am ajutat crezi ca pot primi funda?big grin