| Sabrina099 a întrebat:

Hey, ce se intampla daca amesteti pudra de argila si apa cu o lingurita de metal? am facut masca asta acum o ora si acum citi ca nu trebuie cu lingurita de metal. castronul fu de portelan ceea ce e bine dar lingura nu fu de lemn, deci se intampla ceva rau? papa, fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| hummer24 a răspuns:

Nu, nu se intampla nimic, numai sa nu lasi lingurita in continut. Bine e sa lasi argila sa se topeasca in apa 8 ore si sa nu iti faci masca decat odata sau de 2 ori pe saptamana ca usuca fata destul de multwinking

1 răspuns:
| Roxett a răspuns:

Nu, nu se intampla nimic. dar alta data sa nu mai faci asa.