| moonchild9 a întrebat:

Hey.
Cum as putea slabi doua kg intr-o saptamana? Nu vreau sa ma infometez, vreau sa slabesc sanatos.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Dietă sănătoasă şi multă mişcare sau sport!

| Cosmin86 a răspuns:

Sanatos e 2-3 kg / luna.

Daca vrei doar sa arate cantarul mai putin, poti si intr-o zi, te deshidratezi si dai jos 2-3 kg imediat, doar ca e apa, nu grasime.

| Latinmoon a răspuns:

Fa mult sport si bea cat mai multe lichide.
Mult noroc! >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti tai o mana si te tunzi chel/cheala.

| Almássy a răspuns:

Fara paine, dulciuri si prajeli. daca nu consumi absolut deloc atunci da, slabesti 2 kg pe saptamana
Numai Bine!

| DonMecanico a răspuns:

Iti recomand un tratament foarte bun, eu l-am incercat pentru acnee, crezand ca daca voi face acest tratament voi scapa, tratamentul era pentru interiorul organismului, adica sa rezolv problema cu acneea din interior, si sa se deshidrateze organismului, am baut timp de 3 zile apa plata ( 2 litrii in fiecare zi ), si am mancat aproximativ 12 mere pe zi, poti manca si mai multe, sa stii ca puteai sa te strici si la stomac, dar eu din contra n-am patit nimic si am rezistat timp de 3 zile doar cu apa si mere, tine cont doar atat, fara nimic altceva, fara mancare, deci facusem acest tratament pentru acnee. dar din pacate eu nu aveam problema cu acnee din interior si n-am scapat, dar sa stii ca eu nu-s gras am 60 kg, si dupa 3 zile am slabit 2 kg thinking acum am 58 kg, acest tratament l-am incercat inainte de sarbatori, daca vrei il poti face si tu. dar tine tine de ce-am zis

| arual93 a răspuns:

cauta un set de exercitii pe youtube pe care sa-l faci regulat dimineata, fara consum de grasimi si carbohidrati. Sper ca te-am ajutathappy

| Veromon a răspuns:

Nu mai bei sucuri acidulate si ai rezolvat misterul. De preferat ar fi sa bei numai apa plata!

| diaadb a răspuns:

Incearca sa nu mananci grasimi, sa consumi dulciuri, pentru. ca, contin zahar kiss*. Fa miscare, alearga prin parc o ora cu o prietena puppy dog eyes3, da alergi timp de o saptamanalaughing daca chiar vrei sa slabesti, faci exercitii fizice :p. Poti sa mai cauti si pe net, sper ca te-am ajuat.

| Allinnaa a răspuns:

Am auzit eu de un regim care chiar merge: Iaurt, mere si multa apa. happy Atentie: nu manca mult... Cam 2, 3 mere si 2 pahare mari de iaurt, ar fi maxim. thinking