| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey de doua zile ma doare ochiul stang de la ce sa fie e posibil si de la curent?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate ai răcit ori faci orjelet (ulcior).
Urmărește evoluția.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Posibil sa fi luat curent

| Latinmoon a răspuns:

Ai stat in curent -> microbi, esti obosita...
Incearca sa-ti faci imfuzie daca durerea persista si incearca sa te odihnesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Precis ai tras curent, trece el, dacă nu trece până la urmă consultă un medic.
Te pup!

| whattt a răspuns:

Mergi la medic iti va da niste picaturi ce va trebuii sa le bagi in ochi daca nu vrei sa-ti pierzi usor usor vederea

| byby34 a răspuns:

Sigur ai conjunctivita. Du-te de urgenta la Doctor.
Sper cam ajutat.

| Alexandra2200 a răspuns:

Daaa.big grin ori de la curend ori iti iese ulcior ( este o galma rosie care iti iese pe pleoapa si ti se ufla ochiul ) Nu te speria nu te tine multt.waiting happy Fundaa?happy