| Bunoiu_Roberta-Maria_1998 a întrebat:

Hey guys! A o intrebare ceva mai ciudata. Mama imi spune dimineata cand vine la mine in camera sa ma trezeasca ca ma gaseste dormind in fund, aplecata in fata, cu capul pe pat. Nu stiu daca v-ati putut imagina cum dorm, dar care credeti ca e cauza? Avand in vedere faptul ca noapte adorm ca orice om normal, dimineata ma trezesc asa.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate esti stresata! Du-te la un medic ca sa iti dea un calmant ca sa poti dormi mai bine si ca orice om. Sa ai o zi frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu cred ca este neobisnuit.
Vorbeste cu un medic daca te ingrijoreaza.
Te pup!

| Hieer a răspuns:

Poate thinking ai mai vazut pe cineva dormind asa ..si acum faci la fel si tu.laughing Cel mai bine ar fi sa te duci la un medic ..sa iti spuna cauza acestui lucru.

Sper ca te-am ajutat!

| LivingLouder a răspuns:

Este normal dar daca vrei du-te la medic daca esti ingrijorata

| OoODianaOoO a răspuns:

Leaga-te de pat