| AndreeaNustiu a întrebat:

Buna,am o problema,de ceva timp dorm foarte mult si uit repede.
Sa va detaliez:de cateva saptamani dorm si dupa amiaza si noaptea si tot mie somn,dar eu nu sunt obosita de loc si totusi dorm cand ma pun putin in pat,de exemplu ieri am dormit de dupa amiaza si si azi noapte am dormit,iar azi dimineata nu ma puteam trezi nici cum,imi suna ceasul si bunica venea la mine sa ma trezeasca dar degeaba,eu nu ma puteam trezi,oare ce inseamna asta? Nu e din cauza vremi pentru ca mi s-a mai intamplat dar nu am dat prea multa importata acestui fapt,insa acum e deja prea mult,de cateva saptamani fac asa,eu nu sunt obosita fiindca sunt plina de viatadar noo sa dormi atata nu mi se pare normal,voi ce credeti? Eu de obicei nu imi place sa pierd vremea dormind,asa ca nu inteleg ce s-a intamplat.
Si alta problema,cu uitatul,tot asa de ceva timp uit chesii,de exemplu,daca intreb pe cineva ceva ziua urrmatore uit ca l-am intrebat,sau la matematica,stiam formulele perfect,iar acum le-am uitat,nu e vorba ca nu le-am repetat, ba chiar le repet in fiecare zi si tot le uit, acum de exemplu am uitat ce am mancat azi dimineata sau ce am facut acum 2 zile.Sau la un test,invat cu o seara inainte, dar nu mecanic si stiu tot iar dimineata nu mai stiu absolut nimic, si din cauza asa au inceput sa imi scada si notele la scoala.Am vrut sa pun mai de demult intrebarea dar am uitat...
Ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Medic, cine stie ce simptome ai dar ai caderi de memorie, netratate pot duce la alzheimer, speram sa nu se ajunga asa departe. Iar cu somnul incearca sa dormi de la ora 22:00 pana la 7:00 dimineata cu alarma pusa poate iti revii, oricum medicul va constata prin cateva analize daca sunt necesare sa vada ce patesti.

| AndreeaNustiu explică (pentru mgtow):

Pai eu pa pun si mai devreme la somn, si tot asa...

| mgtow a răspuns (pentru AndreeaNustiu):

Du-te la medic.

| quantshop a răspuns:

Cavit? 1 pe zi dimineata dupa micul dejun. 15 zile...