| laviniaaaaaaaaa a întrebat:

Hey! Mi-a venit menstruația și e maro și e foarte puțin, de obicei având mult. Menționez că nu mi-am început viața sexuală. Până acum a fost totul ok la menstruație. E grav? Ar trebui să mă îngrijorez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Păi ai motive să te îngrijorezi?! laughing

| laviniaaaaaaaaa explică (pentru Adry05):

Dai răspunsuri multe si proaste. Dacă am e vrei problemă? happy

| laviniaaaaaaaaa explică (pentru Adry05):

Dai răspunsuri multe și proaste. Dacă am e vreo problemă? happy

| Adry05 a răspuns (pentru laviniaaaaaaaaa):

Că nu înțelegi ce am vrut să spun nu înseamnă că dau răspunsuri proaste, ideea era dacă o faci riscant cât să fie vorba de vreo sarcină. Dar de, atitudine de om prost, sari repede cu gura, că de sărit e ușor, de gândit greu în cazu tău

| Adry05 a răspuns (pentru laviniaaaaaaaaa):

și dacă tot faci statistică pe răspunsurile mele, să-mi arăți și mie ce răspunsuri proaste am dat pe întrebări de doamne ajută. Asta bineînțees dacă ești capabilă să-ți dai seama ce înseamnă o întrebare de doamne ajută.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

De ce să te îngrijorezi? Din cauza culorii? E normală, înseamnă că sângele e mai vechi, atâta tot.

| laviniaaaaaaaaa explică (pentru supadeceapa):

Mulțumesc pentru răspuns. Păi eu sunt mai sperioasă de felul meu happy Acum și-a revenit și e normal?