| Piku a întrebat:

Hey, mi s-a intamplat ceva ciudat astazi...thinking de la genunchi in jos mi s-a pus ceva la picior nu stiu ce, la piciorul drept numai pot sta in vine, cand merg simt o durere foarte mare.si ma doare, si cand apas pe el simt ca niste pietre tari... dragi membri TPU cum pot sa scap de asta?:*
Va rog >ajutati-ma!big grin<

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Oi fi facut intindere musculara se mai intampla nu iti face griji va trece.

| GyeBaek a răspuns:

Ai febra musculara, date cu o crema antinflamatorie.