| anonim_4396 a întrebat:

Hey nu stiu ce sa fac crying
Deci tot gatul mi-e rosu in exterior ....este mai rosu in partea de jos a gatului partea osoasa sa zic asa...
Si nu cred ca este din vina amigdalelor deoarece nu ma doare gatu
Pls help

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Ar trebui sa mergi la medic sa vezi ce este acolo.
Poate fii de la ceva netratat asa.
Te pup!

| VrajitorulMaleficRevine6666 a răspuns:

Asa zic si eu medicul de familie stie cel mai bine

| Ionutturcea11 a răspuns:

Poate te-a muscat vreun paianjen happy big grin

| Ionutturcea11 a răspuns:

sad

| Lisaaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu zic ca e cel mai bine sa te duci la spital si acolo va afla ce ai patit!winking

| tgeorgi a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa te duci la medicul de familie.