| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey nu stiu ce sa ma mai fac am incercat toate lotiunile si pastilele pentru caderea parului si nu au avut nici un efect care au avut a fost pe moment credeti ca ar fi bine sa consult si un dermatolog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| TheCritic a răspuns:

Gaz...just kiddin` happy Uleiul de richin si tratamentele de la Gerovital si Herbalife au dat rezultate la mine.

| RoseOfTheFire explică (pentru TheCritic):

Nici aici nu ti-ai pierdut simtul umorului huhh? Rebeccutza

| TheCritic a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Yep...mhm...incearca sincer cele de la Gerovital pentru ca sunt foarte bune.

| RoseOfTheFire explică (pentru TheCritic):

Okay o sa incerc faza e ca de curand mi-am comandat lotiune cu petrolium de la Gerovital si o folosesc de 2 saptamani dar nu prea vad un rezultat foarte bun.

| IubithaThaa a răspuns:

Buna! Asa mi s`a intamplat si mie dar stai linistita ca ti se va regenera repede. Probabil iti cade din cauza stresului. Incearca sa te speli cu un sampon potrivit parului tau si sa te speli la 2-3 zile.