| Adelyna06 a întrebat:

Hey! Recemt imi aparusera niste cosuri pe frunte. Le-am stors pana la sange si mi-am luat si un strat de piele. S-a inchis rana de la ele, s-a facut cojita la fiecare si le-am rupt. Cosurile s-au vindecat dar a ramas cate o pata rosie unde a fost fiecare cos. Oare trec acele pete?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Clytia a răspuns:

Nu trebuia să rupi acea cojiță. Data viitoare las-o până cade singură. Petele cred că o să dispară ( mie așa mi s-a întâmplat când am făcut același lucru mai demult).

| Adelyna06 explică (pentru Clytia):

In cam cat timo ti a trecut roseata?

| Clytia a răspuns (pentru Adelyna06):

Câteva săptămâni.

| Adelyna06 explică (pentru Clytia):

Multumesc ????????????

4 răspunsuri:
| Adelyna06 explică:

..