| anonim_4396 a întrebat:

acum cateva zile mi-a aparut un cos sub piele, am incercat sa il storc, nu am reusit, apoi a facut o mica coaja si am rupt-o am stors cosul bine iar acum am o rana foarte mare(pe frunte) mi se facuse coaja dar am facut baie si a cazut, ce pot face sa mis e usuce mai repede sau macar sa nu se vada asa tare?

1 răspuns:
| AnndaD a răspuns:

Concluzie: Nu-ţi mai stoarce coşurile! Ele trec de la sine. Lasă-l aşa sau pune-o pe mama ta să-ţi cumpere o cremă specială big grin