| BLURREDLINES a întrebat:

again. Vroiam sa va pun o intrebare XD.
Acum o saptamana dupa ce am fost la bunicii mei tocmai faceam un gratar, am mancat toti gratarul apoi am mancat pepene verde~ eu am mancat cel mai mult, a fost rece laughing. Apoi dupa ce am dat sa plec, a inceput sa ma doara burta... nu s-a oprit pana marti x_x dupa ce am fost la farmacie si mi-a dat Ibuprofen, Ibuprofen si-a facut bine treaba laughing, dupa aceea nu ma mai durut straight face.
Ce credeti ca ar fi putut fi? >>_

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alina_4914 a răspuns:

Buna! eu din propria experientza stiu bine ce ai patit... cand am patit si eu asa ceva m-am dus la doctor si mi-a spus ca am mancat prea mult gratar si apoi si deser si nu am realizat ca mancasem prea mult dar doctorul mi-a zis ca daca nu imi trec durerile intr-o saptamana trebuie sa ma duc la farmacie si sa-mi iau Ibuprofen dar mi-a trecut fara sa iau Ibuprofen sa am inceput sa mananc cu grija.Eu iti spun de pe acum ai grija cat mananci mereu gandeste-te sa te mai si opresti din mancat ca altfel iti faci rau cu mana ta.

1 răspuns:
| BLURREDLINES explică:

Pai stii n`am mancat asa de mult gratar, aproximativ 2 mici mai mult de atat nu, apoi am mancat pepene verde XD stii... si mie mi-a dat la fel laughing) Ibuprofen big grin