| anonim_4396 a întrebat:

am gropite undeva mai jos putin de ochi, nu le am in obraji asa cum ar fi normal. De mica mi s-a parut că sunt ciudata din cauza asta... e normal? Ati mai vazut oameni cu gropite asa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fii diferit e bine! Asta nu te face ciudata.
Dimpotriva, intr-o societate in care apare o uniformizare in ceea ce priveste vestimentatia, anumite aspecte fizice etc, e bine sa ai o,, tusa`` personala.
Gropitele alea te fac mai deosebita de celelalte persoane, intr-un mod pozitiv.
Poate ca sunt persoane care te simpatizeaza foarte mult datorita acestora.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e normal, esti extraterestru

| missfatadelatara a răspuns:

Ești contrafăcut.

Made in China.

| Anonimaa242002 a răspuns:

Da, e normal. logic laughing

| andreas_4057 a răspuns:

E ceva normal esti mai deosebita poti sa te mandresti