| CatyVany a întrebat:

am nevoie de ajutor! Am venit in seara asta la iubitul meu....am dat drumul la un fil si la un moment dat m.am dus la baie. Cand m.am sters am observat o pata mica de sange pe hartie. M.am sters de mai multe ori si la fel... Ps: inca nu s.a intamplat nimic intre mine si iubitul meu...iar menstruatia mi.a trecut pt luna asta! Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Este un fenomen destul de comun si daca nu e aasociat si cu altceva nu e o cauza de ingrijorare. Vezi aici:
http://www.everydayhealth.com/pms/spotting-between-periods.aspx
Se poate intampla cand ai ovulatia (14 zile inainte de urmatorul ciclu) datorita unei scaderi a estrogenului.

| CatyVany explică:

Am aflat de ce s-a intamplat asta. Si nu stiu daca sa ma panichez sau nu. In alte intrebari de ale mele spun despre niste negi genitali. Eu am avut unul micut cam cat un bob de piper, si cred ca se rupsese putin, pentru ca de dimineata am vazut ca nu.l mai am...

| SkyPilot a răspuns (pentru CatyVany):

Ar trebui sa mergi sa ii rezolvi, sau macar sa iti spuna ca sunt benigni. Risti un cancer.