| anonim_4396 a întrebat:

Am o alunita cara ma incomodeaza foarte tare vara cand trebuie sa merg la plaja. Mi- e jena sa port costum de baie din 2 piese. Alunita este pe burt, e destul de mare si e in relief cam tare. E URATA! Nu o mai vreau. Nu pot sa mi-o scot ca nu ma lasa parintii. Am 14 ani. Voi ce parere aveti? Doar eu o vad asaaa urata sau nu? Rog seriozetate

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Gandeste te ca toti oamenii au alunite, e ceva normal. Atata vreme cat nu ai fire de par care ies din ea nu e urata.