| anonim_4396 a întrebat:

Am o arsura pe brat si as vrea sa imi fac un tatuaj pentru a o acoperi, ce tatuaje imi recomandati? M-ar interesa tatuaje cu modele religioase crestine (cruci, portrete de sfinti). Multumesc! Am aici o poza cu arsura, are cam 8 cm: https://imgur.com/a/KlNtLuU

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| oz_1736 a răspuns:

Fa-ti un cont pe Pinterst. Gasesti 1 mld de poze. Scrii cuvinte cheie, gen tatoo religie, sau altceva si alegi ce vrei. Si saloanele aleg de acolo

| anonim_4396 explică (pentru oz_1736):

Va mulțumesc pentru răspuns!

1 răspuns: