| InocentDarkMoon a întrebat:

am o mica intrebare. De 2 saptamani am acelasi cosmar si in fiecare noapte ma trezesc la ora 4 si nu mai pot adormii cum pot scapa de cosmarul asta ma tot gandesc de la ce ar putea venii dar nu am nici o idee nici de unde vine nici cum pot sa scap de el un pic ajutor? un sfat plspuppy dog eyes funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca se repeta si nu merge cu sfatul dat de Alina_7748, te sfatuiesc sa mergi la un preot.

| AlinaLV a răspuns:

Incearca sa zici inainte de culcare o rugaciune. Eu asa fac. Poate functioneaza si la tinehappy

| IonutC a răspuns:

Salut si eu patesc la fel.Cam de 2 ani in coace acelasi cosmar revine si revin din nou.Nu are ora fixa,este cand il am si ziua daca dorm, dimineata inainte sa ma trezesc sau noaptea.E chiar aiurea rau.Ce am observat? Ca il am de obicei cand ma culc suparat, sau dupa o zi agitata.Eu cred ca e de la stres.Alte persoane m-au indrumat catre psiholog.Altele catre preot.Ramane la alegerea ta.