| AlexyLuvvU a întrebat:

Am si eu o problema, poate parea ceva stupid dar...Am fost o perioada mai lunga de timp cu un baiat si am tinut mult unul la altul, dar intr-un final ne-am despartit.Eu acum simt si stiu ca nu il mai plac dar cu toate astea il visez in fiecare noapte, visez ca suntem doar noi 2 ...Ma trezesc brusc, foarte speriata desi nu stiu de ce ma sperii, el s-a purtat foarte frumos cu mine deci in legatura cu el nu are ce sa ma sperie.Cum as putea sa scap de vise dar mai ales de ce visez asa? De 2 saptamani numai pe el il visez (de fapt pe noi) si n-am nicio idee de ce. E foarte neplacuta senzatia care o am dupa ce ma trezesc din vis si nu mai pot dormi deloc orice as face. Fundita celui mai bun raspuns happy P. S. Scuze daca v-am plictisit cu povestioara mea >:"

Răspuns Câştigător
| Patry48485 a răspuns:

Nu esti prima care pateste asa ceva.Eu spun sa iei visul ca pe un vis si sa incerci sa nu iei in seama visele deoarece sunt doar iluzii.incearca sa iti gasesti alt prieten daca este posibil si nu te gandi deloc la baiatul acela, pentru ca ti-ar putea face rau, si sunt sigura ca nu vrei sa suferi.De vise nu ai cum sa scapi, deoarece nu noi ni le alegem.

2 răspunsuri:
| AlexyLuvvU explică:

Am uitat sa spun ca nu ma gandesc deloc la el si acum sunt cu altul. happy

| bluebios a răspuns:

De obicei atunci cand ai un vis care se repeta inseamna ca te preocupa foarte mult lucrul pe care il visezi. Cred ca solutia ar fi sa-ti gasesti o preocupare care sa te faca sa nu te mai gandesti la el.