| Brunix a întrebat:

Hey TPU..am si eu o intrebare..acum putin timp mi-a aparut un ulcior. S-a umflat pe interior, a trecut, iar acum in punga de sub ochi am un fel de bobita mica.Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Sophia11 a răspuns:

Este posibil ca ulciorul sa fi recidivat insa nu poti fi sigur deci ti sugerez sa te duci la un specialist!
Bafta si multa sanatate!

| lacramioarra a răspuns:

Din cate stiu eu este tot un ulcior...si stiu pentru ca am mai avut prieteni cu asa cevawinking