| roxyema a întrebat:

Am o mare problema cu niste iritatii care ma enerveaza foarte tare...stiti cum as putea sa scap de ele? vreun remediu antural? sau o crema? ceva? va rog mult. vreau sa dispara repede crizez cand ma gandesc ca le am ma deranjeaza foarte tare. dei va rog mult ajutati-ma si aici cu un sfat... poate stiti ceva rapid si eficient. va multumesc mult!:*

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

Ce fel de iritatii? Unde? Cum arata? De cand le ai?

P. S. ar fi mai indicat sa postezi aceasta intrebare la categoria "Sanatate" si sa consulti totusi un dermatolog.