| Alogin a întrebat:

Aseara mi-a aparut niste bubite pe burta si gat. Este ca o iritatie dar ma mananca. Nu am mancat dulciuri sau cv de genu care sa fi fost expirat. Stie cineva ce poate fi?
Dau fundita puppy dog eyes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| NuMaContrazice a răspuns:

Poate ai pojar...du-te la doctorul de familie si arata-i.

| alinadianaaa a răspuns:

Poate ti-a aparut bubele din cauza ca hainele pe care le-ai purtat nu au fost bine clatite de detergen si posibil din cauza asta sa-ti fi aparut bubele

| Alogin explică (pentru alinadianaaa):

Am stat in tricou si nu cred ca poate fi de la detergent pentru ca mi-a aparut pe gat
apoi pe burta

| 123456789101112123456789101112 a răspuns:

Buna! cred ca este o alergie de la o mancare sau poate ai o boala a copilariei!

| alexx15ro a răspuns:

Eu cred ca incepi sa faci ri varsat ori altceva... Daca te mananca prea rau este varsat. FUNDA?:O3

| Alogin explică (pentru alexx15ro):

Am avut de 2 ori odata rubeola si acum cateva luni varsat