| CiocolataDulce a întrebat:

Hey TPU,
Cand ma pun la somn aproape sa atipesc simt cum imi amorteste gatul...simt niste furnicaturi in jurul lui si tresar mereu pana reusesc sa adorm dupa care am un somn adanc pana dimineata.
De la ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| andrw1929 a răspuns:

Consulta-te cu parerea unui doctor...

| Paix a răspuns:

Greau de spus cauza exacta, mai ales daca nu sunt medic, dar ar putea fi si din cauza circulatiei sau a oboselii ce da aceea stare de amorteala, Eu recomand sa, mergi la medicu de de familie sa vezi ce iti spune, apoi la un terapeut poate sa te ajute mult.