| anonim_4396 a întrebat:

Cateodata ma junghie capul in partea stanga si daca apas parca durerea se duce pana in tampla si ureche si uneori la ochiul stang. Asa mi se intampla si in partea dreapta daca apas, numai ca acolo nu ma junghie din senin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Asta ar putea fi ceva grav, mai bine te-ai duce la medic, noi putem sa te ajutam doar cu sfaturi, medicul poate face adevarata treaba, adica sa te ajute sa scapi de durere. Parerea mea este ca ar trebui sa consulti un medic urgent.

| KateBubble a răspuns:

Ar fi bine să îi spui asta şi medicului tău de familie, să vezi ce părere are.