| Mais4459 a întrebat:

ce ar trebui să fac?

În ultimele zile tot simt dureri de cap și de ieri am inceput să am și amețeli. Ce credeți că am de am aceste simptome?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La epidemia asta care circula prin lume, zic sa mergi la un control, indiferent de urmari.

| alina2k18 a răspuns:

Vezi ce ai la camera de garda de la spitalwinking

| Nume6 a răspuns:

Cauzele sunt multiple, creierul tău îţi dă semnale că ceva nu e bine în organism. Sunt zeci de motive.