| kiatres56 a întrebat:

de cateva zile sunt cam balonata imi simt burta cam umflata si am cateva dureri de cap dar astea au fost azi,alte simptome nu am decat lipsa poftei de mancare, ce credeti ca e?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Caldura de afara, că sex nu ai facut.

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil indigestie!
Dar un medic ti-ar fi mai de folos in cazul asta, ca te-ar consulta si ti-ar putea spune clar ce ai.

| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul autorizat si avizat privind starea ta de sanatate o poate stabili medicul de familie in urma unei consultatii gratuite. Multa sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lipsa poftei de mancare e semnul unei afectiuni.Palpeaza burta pe partea dreapta a buricului, mai sus. Apoi si pe stanga.Simti o durere sau ceva tare?

| kiatres56 explică (pentru anonim_4396):

Da simt o durere mica, ce este?

| antiqque a răspuns:

Paranoia