| viki16 a întrebat:

Cum pot sa slabesc si sa nu se micsoreze sanii. Va rog.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce greutate si ce inaltime ai acum?

| mona a răspuns:

Depinde cat vrei sa slabesti, teoretic se micsoreaza si sanii, nu putem slabi numai de unde vrem noi

| raluk27 a răspuns:

Nu se poate. Sanii sunt formati din grasime, si odata cu procesul de slabire, se micsoreaza si ei. De ce crezi ca pitipoancele isi pun silicoane? E cam imposibil sa fii si slaba si sa ai si sanii mari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu menţionezi ce înălţime şi ce greutate ai,de ce?
Nu are treabă micşoratul sânilor cu slăbitul.
O alimentaţie mai săracă caloric,încearcă să reduci consumul de prăjeli,mâncare de tip fast-food,grăsimile alimentare,dulciuri în neştire,băuturile acidulate,mergi pe lactate degresate,mănâncă mai mult fiert,copt,înnăbuşit, supe, fucte, legume şi mişcare multă.
Nu încerca să te înfometezi, sub nici o formă asta!
Te pup!

| Trynda a răspuns:

LOL. Cum sa se micsoreze sanii? o.0. Nu se micsoreaza daca faci sport sau slabesti.

| viki16 explică:

Am 16 Ani Am 1, 74 Si 70 kg

| viki16 explică:

Uitati as vrea sa arat ca cele de la Victorias Secret Au Muschi Si Sunt Slabe Inseamna Ca Ar Trebui Sa Ma Ingras sa ma duc la sala sa fac exerciti pentru piept vreo 2 saptamani iar apoi sa slabesc credeti ca se vor micsora muschi cand voi slabi

| raluk27 a răspuns (pentru viki16):

Exercitiile pentru piept nu au treaba cu sanii. Ele lucreaza muschii, nu grasimea din sani. Deci e o prostie asta ca exercitiile pentru pectorali iti dezvolta sanii
http://forum.getfit.ro/showthread.php? 11244-exercitii-tonifiere-sani&p=166793 Citeste!

| AndreiAs02 a răspuns:

Fa sport. Funda?

| laviniagabriela a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la sala