| Myssteriusthanlife a întrebat:

dau funda alaltaieri am fost sa imi fac caria nu a fost adanca si acum ma doare cand mestec ceva tare acolo e normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu e normal, o carie plombata nu ar trebui sa doara, du-te inapoi la stomatolog

evenso
| evenso a răspuns:

Daca este plombat si te doare atunci nu e normal sa te doara.
Trebuie sa te duci inapoi la stomatolog si sa spui ca te doare in continuare, el va sti ce are de facut.