| Fatafaraviata a întrebat:

De 2 saptamani nu ma simt bine, ma simt mereu obosita si daca dorm tot la fel raman. Nu-mi place sa discut cu nimeni,ma deranjeaza daca trebuie sa vorbesc mult, devin agresiva cand cineva ma atinge si nu ma pot concentra la nimic.Ce parere aveti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Exista multe posibilitati la problema ta. Fie o dereglare hormonala, fie o lipsa de nutrienti, fie un inceput de depresie etc.

Ca sa fii sigura, mergi la doctor.

| Arii2 a răspuns:

Controleaza.ti temperamentul nu e nevoie sa devii agresiva probabil din vina mestruatiei(daca ai) sau ai draci pur si simplu fiindca nu ti.o convenit ceva, uite.te la seriale, telenovele canta, danseaza razi pana nu mai poti daca te plangi nu rezolvi nimic bafta

| moniii5 a răspuns:

Cam 90% dupa parerea mea esti depresiva sau anxioasa! Daca nu consulti un psihiatru cat mai repedede se poate agrava! Asa s-a intamplat si cu mine!

| eminescuhipiot a răspuns:

Poate este o simpla astenie de primavara