| rapid211 a întrebat:

de 3 saptamani am probleme cu atacurile de panica...nu stiu cum sa scap de ele acum am si racit si la cel mai mic simptom ma cuprinde o teama si inima incepe sa bata repede si tare...in momentul ala am impresia ca mor....ca nu mai am scapare cum aa calmez asta sau ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| nikname a răspuns:

Deci afectiune de care suferi se numeste SPASMOFILIE cauta pe net si intereseaza-te mai bine. Ca tratament calciu cu magneziu asta am folosit eu. Bafta! Stiu ce naspa sunt simptomele!