| Amaris111 a întrebat:

De ceva timp incerc sa obtin un abdomen plat si nu reusesc, nu mai stiu ce sa fac, imi doresc tare mult si am incercat totul, nu vreau sa slabesc doar sa am o talie subtire. Dar toate metodele care le-am incercat au esuat.
Ajutati-ma va rog! Cei care a-ti mai trecut prin asta, va reusit sa obtineti abdomenul visat? In cat timp? Si ce a-ti facut? Ce as putea sa fac sa obtin ceea ce imi doresc?
Cel mai detaliat raspuns primeste funda! Multumesc ❤

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Fa-i exercitii special pentru zona aceea, iti recomand Pilates si cardio.
Totodata, evita prajelile, dulciurile, grasimile, fast food, patiseria, sucuri din comert pentru ca astea se depun pe abdomen in primul rand. laughing Incearca sa si bei apa cu lamaie, o lamaie la 2L de apa, fara zahar.

5 răspunsuri:
| GreenVoid a răspuns:

Intr o luna cu sport si mancare sanatoase.Care s toate metodele alea pe care le ai incercat si n a mers ca altele nu existawinking

| Amaris111 explică (pentru GreenVoid):

Am mancat sanatos, am facut mult sport, am folosit folia de plastic pe abdomen pentru a transpira mai repede, dar undeva sigur am gresit de nu mi-a iesit ce imi doream, si nu stiu daca o sa imi reuseasca candva.

| GreenVoid a răspuns (pentru Amaris111):

Cu folia cica nu merge.Si nici abdomenele.Tre sa le combini(mai multe tipuri)plus cardio.Si sa mananci cat trebuie. Daca mananci doar o masa pe zi gen si restul te infometezi la masa aia o sa pui dublu pe tine.Mai incearca si daca tot nu slabesti ceea ce nu cred iti trimit pe privat un program de exercitii pentru abdomen... poate nu faci tu ve trebuie nu stiu.Bafta!

| Amaris111 explică (pentru GreenVoid):

Multumesc mult, sper sa reusesc, imi doresc tare mult.

| GreenVoid a răspuns (pentru Amaris111):

Cu vointa reusesti stai linistita.