| Zellen a întrebat:

Sunt fata, am 17 ani si as vrea sa slabesc(sa am abdomenul plat, sa nu mai am burtica, si mi-ar place sa slabesc si la picioare putin) Vreau sa merg la sala, dar nu stiu ce sa fac..adica ce exercitii. Banda, bicicleta, si mai ce? si as avea nevoie si de un regim alimentar happy ajutati-ma, va rog! Cel mai bun raspuns primeste funda happy

4 răspunsuri:
| CulturismsiFitness a răspuns:

Ma bucur ca privesti acest lucru cu entuziasm si ca sa te ajut in acest sens intra pe youtube si cauta canalul Totul Despre Steroizi. Acolo un culturist profesionist roman explic tot ce vrei sa stii. Si o sa ai rezultatele dorite in cateva luni.

| Alyn1998 a răspuns:

Eu zic ca tot cu sala te descurci. Nu se compara. Si nu-ti face griji ca de fiecare data antrenorii sunt deschisi si te ajuta. Chiar si celelalte fete. Ai 17 ani e normal sa nu stii ce sa faci intr-o sala. happy

| naty1919 a răspuns:

Buna! Ce faci la sala faci si acasa doar ca nu ai aparatele acelea.Eu am slabit acasa si am incercat sa fac mai intai niste exercitii cardio https://www.youtube.com/watch?v=vwXzXpmwFG4. Mai intai le faci pe acestea ca sa arzi grasimea iar dupa incepi sa faci abdomene gen ca astea https://www.youtube.com/watch?v=jyQXQbFH3P0 la inceput nu faci chiar multe ca e greu dar dupa cateva zile incepi sa faci cat mai multe.Eu intr-o luna am vazute rezultate si abdomen frumos.
Funda?

| Valy03 a răspuns:

Pentru inceput redu pe cat de mult posibil dulciurile si sucurile carbogazoase.
Bea apa dupa ce mananci.
Cand se incalzeste, iesi pe afara si incepi sa alergi cel putin vreo 2Km pe zi.
Rezutatele le vezi dupa cel putin 2-3 luni de zile happy