| parishiltonbia a întrebat:

De curand am vazut o emisiune despre slabit, stil de viata sanatos, sport, etc. De atunci ma tot gandesc ca ar trebui sa fac si eu ceva ca sa ma mentin in forma fara prea multi bani, timp, efort sau documentare. De exemplu niste exercitii usor de facut pe care sa le fac in fiecare zi sau un aliment care sa fie bun si sanatos. Ce sugestii aveti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AndreeaCatalinaaa a răspuns:

Mi se pare ca in fiecare dimineata pe prima are o emisiune cu florentina. Face exercitii mai mult in casa dupa cate am vazut eu.nu prindeam mereu. este la ora 9 fara ceva parca. sper ca ti-a fost de folos! kiss