| anonim_4396 a întrebat:

Aveti un stil de viata sanatos?

12 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

DahappyMananc sanatos si chiar imi place asta.Nu suport carnea grasa sau alte alimente care ne fac rau happy

daniela
| daniela a răspuns:

Stiu si eu : daca dimineata ma duc la servici apoi fac piata apoi fac de mancare si ceva cava prin casa mai citesc sau intru pe net pe TPU si ma culc... oare e un mod sanatoa de viata? In concediu umblu cat cuprinde insa

cami
| cami a răspuns:

Nu, si nu ma bucur de asta.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Da foarte (ne)sanatos.shaorme...junk food... i cant' help it.traiesc ca sa mananc! glumesc! dar. o viata am.nu ma omor dupa cure de slabire, profit...mananc ce-mi place

| viki a răspuns:

Pot sa spun ca da.In fiecare zi fac sport, adica bicicleta, dans si exercitii fizice.Nu m-am mai apropiat de prajeli de foarte mult timp.Insa de dulciuri nu pot sa scap, mananc o data sau de doua ori pe saptamana.big grin

| iulia_5454 a răspuns:

Nu am un stil de viata sanatos dar nici nu am vointa suficienta sa il schimb(sunt dependenta de pepsi si de junk food). o sa mor surda(din cauza muzicii de la casti)si cu ficatul si stomacul zdrente

| hashe86 a răspuns:

Nu intru-totul, dar ma straduiesc, mai am inca de lucrat ceva la nivel mental.
sunt atent ce mananc, cat mananc si unde mananc, fac miscare(doar e parcul aproape), nu fumez, de alcool nu abuzez, incerc sa ma destind cat mai mult, sa nu las stressul sa si faca de cap.

| Dorinel a răspuns:

Nu...mananc numai fast food la restaurante numai prosti... daca tot timpu sunt pe drumuri sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Pot spune că da.
O alimentaţie echilibrată, sală de forţă, fără tutun - droguri - alcool, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da...in special acum cand sunt la regim stricthappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu...mananc mult de la MC... dar mananc si ft multe fructe straight face
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu....mananc mult de la MC ...dar mananc si ft multe fructe straight face
by zui