| αlεxTzure a întrebat:

Hey tpu.De ieri dimineata ma tott doare si ma ustura capul si ochi!
Sper sa nu imi dati medicamente ca n-am chef sa merg sa imi cumpar laughing
Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AlexxaR a răspuns:

Probabil este un inceput de raceala, ar trebui sa bei ceaiuri si sa iei niste vitamine. Eu cand ma simt asa dupa cateva zile ma racesc, deci bag multe ceaiuri calde si cateva pastilute de vitamina C. Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| Wrecked a răspuns:

Daca in tradevar te durea, cu siguranta te duceai si iti cumparai si tu acolo niste medicamente

| αlεxTzure explică (pentru Wrecked):

Sti doar ca nu pot sa merg sa cumpar orce!

| IceVirus a răspuns:

Poate fii o raceala, de la joaca pe computer. Ai ganglionii limfatici umflati? Daca da, fugi repede la doctor ESTE CEVA GRAV! Daca nu, sa mai specifici din simptome!