| colorfullbubble a întrebat:

scriu aici deoarece este cea mai vizitata categorie. de azi dimineata ma doare capul de mor si ma ustura ochii. la incepuit am crezut ca mia intrat ceva in ochi si cred ca este din vina la aer conditionat deoarece am stat cu el pornit cand eram in camera. si imi curge si o chestie din ochi. imi puteti spune ce sa fac sau cu ce sa ma dau ca ma doare si ma ustura ingrozitor.

Răspuns Câştigător
| heartslow a răspuns:

Poi,nu poti sta fara sa faci nimic, parerea mea e sa te duci la o farmacie si intrebi acolo (si eu ar trebui sa fac asta ca si mie mi s-a intamplat ca si tie ). funda>?big grin