| Ionut46523 a întrebat:

Deci am inceput sa slabesc brusc. Parintii mei vor sa ma duc de urgenta la medic deoarece zic ca sunt prea slab. De la 82 de kg am ajuns la 75 in 3 luni. Tin mentionez ca sunt fumator. Ar putea fi din cauza asta? Sau ar putea fi o lipsa de calciu? Nu am nici un fel de simptome. Ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Mclaren12 a răspuns:

7 kilograme slăbite în 3 luni ți se pare brusc? laughing
Sau zici asta pentru că n-ai făcut niciun fel de mișcare pentru a slăbi?

| Ionut46523 explică (pentru Mclaren12):

Pai da, da asta zic nu am facut nici un fel de miscare pentru a slabi

| alexboss2020 a răspuns:

Degeaba imi spui greutatea zi ce inaltime ai! Ia ruleta si masoarate!

| ALGator a răspuns (pentru alexboss2020):

Și calculează și Bmi-ul.

| Ionut46523 explică (pentru alexboss2020):

Am 1.82

| alii98 a răspuns:

Esti baiat sau fata? ce inaltime ai?

| Blastphemy a răspuns:

75 de kg. prea slab... înseamnă că eu la 24 de ani, 55 de kg cu tricoul ud și televizor cu tub de ăla vechi pe mine, ar trebui să fiu mort.