| patrik986 a întrebat:

Deci trebuie sa imi pun aparat dentar si astazi ma duc la ortodont pentru a 3-a oara si nu stiu daca imi pune aparatul astazi deoarece nu prea am discutat despre aparat ci mai degraba despre ocluzie(port o gutiera de vreo 2 luni aproximativ)..ca am ocluzie adanca si etc...sunt sanse sa mi-l puna astazi? Apropo trebuie sa il comande ea aparatul sau are ea in cabinet aici ma refer la arcuri si brackets sau trebuie sa astept pana le comanda? (aparat metalic fix)..nu stiu daca ati inteles ceva din ce v-am zislaughing)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DOOOPX a răspuns:

Nu trebuie sa il comande deoarece are ea in cabinet, daca trebuie sa ti-l puna azi ti-l va pune astazi.
Succes!