| Angie12 a întrebat:

E noapte. ora 00. stateam in pat si citeam cand deodata se aud niste zgomote de afara. Nu glumesc, sunt foarte serioasa, simtea ceva foarte foarte puternic, ceva ma atraea sa merg in balcon :\, asa ca m-am dus ..acele zgomote devenira din ce in ce mai puternice. cand deodata s-a auzit un foarte slab tipat si foarte multi caini latrand iar pe fundal se auzeau aceleasi zgomote. A inceput sa bata vantul din ce in ce mai tare...si se auzeau niste pasi.ce sa fac? Si ce credeti ca s-a intamplat? Si cine si dc ma simteam chemata de cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
22 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Parearea mea, paranoia incepea sa puna stapanire pe tine, uneori si eu mai laughing 'visez' unele lucruri din astea.

| Rebe97 a răspuns:

Vine o fantoma si te violeaza! Te cheama fantoma unui barbat infocat gata de o partida ca in filmele porno! laughing
Doamne, nu ai de ce sa te sperii!

| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Esti cumva singura acasa?
Pentru ca si mie mi sa intampat acu 5 zile sa fiu singur acasa si tot la fel... stai linistita nu e nimic.

| Dariusuu a răspuns:

Ai auzit de autosugestie?

Se întâmplă doar în mintea ta.Să nu uiți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor cica sa dai cu apa sfintita prin casa, ai nimerit categoria si iti recomand sa vezi un doctor laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi ca mai vine si pe la 3 noaptea, dupa care la 6 care vine de la 666 si dupa 9 care este inversul lui 6
trebuie sa dai foc la tot uleiul din casa in candela

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa nu te uiti in oglinda pentru ca s-ar putea sa apara in spatele tau jalea

| benny34 a răspuns (pentru anonim_4396):

Uadafuq, tu iti raspunzi singur/a?

| anonim_4396 a răspuns (pentru benny34):

Da, imi mai vin idei de sfaturi ce as putea sa ii dau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Stai linistita ca nu-i nimic, nu fii ingrijorata, nu s-a intamplat nimic, ti s-aparut doar si daca este, fa si tu o rugaciune,
Te pup!

| Antyss08 a răspuns:

Se numește "frică închipuită" subconștientul tău poate a suferit o traumă în copilărie.
Câți ani ai?

| Sp3ciaL0pS a răspuns:

Pacat ca nu exitsta si categoria fanome/pananormal nuiasa copii

| MariusBoy2013 a răspuns:

Ma nusitu si eu cand eram mai mic auzeam ca ma striga cineva dar nu era nimeni si nici acum numi pot explica, dar partea buna e ca acum nu mai am nimiclaughing.
AA da si daca ti se mai intampla zi lui bau bau ca esti prieten cu Chuck Norris!

| TrAcEEEEE a răspuns (pentru MariusBoy2013):

rolling on the floor)))0

| FlorinPx a răspuns (pentru MariusBoy2013):

P'asta cu Chuck Norris ai zis-olaughing

| MariusBoy2013 a răspuns (pentru FlorinPx):

Daca Chuck Norris e ocupat merge si cu tigae Dry Cooker...

| benny34 a răspuns:

Stai linistita ca nu te cheama nimeni, ti-e urat, iar vantul agraveaza mult asta tinand cont ca poate parea ca scoate diverse sunete, fugi si dormi

| Sp3ciaL0pS a răspuns (pentru benny34):

Dar cine are chef de somn sincer

| ChrisNemo a răspuns:

Aliens.

| ilasadrian a răspuns:

Sunt jocurile minti nimic altceva stai linistita

| IngerasIngeras2013 a răspuns:

Ahh..chiar nu stiu ce sa zic! Adica poate te atragea curiozitatea ca pe toti ne atrage ea, si acele zgomote poate or fi cainni pe drum si or alerga pe cineva sa muste, dar tu daca crezi ca e ceva necurat la mijloc poti da cu niste apa sfintita prin casa happy

| Andres8In a răspuns:

1. Ai innebunit
sau
2. Te plictisesti la ora asta, si ai chef sa faci putin misto de cineva.