| Alexandra2419 a întrebat:

Ieri mi-am rupt ceva de pe picior si nu stiu daca era un cos sau o alunita......Rana s-a inrosit putin, dar nu mi-a curs sange.Acum este rosie zona aia da nu foarte tare.Eu nu prea am alunite pe picior.Si oricum,cate am,nu sunt in relief,sunt bagate in piele! Am uitat sa spun ca,, buba" aceea era intr-o zona cu cosuri! Am motive de ingrijorare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| reihiuke a răspuns:

Nu. Asteapta vreo 2 zile si vezi ce se intampla. Eventual dai cu niste spirt.