| anonim_4396 a întrebat:

Le multumesc tuturor persoanelor care mi-au raspuns la intrebarea legata de regim. Acum am alta intrebare. Din pacate, trebuie sa fac o endoscopie saptamana viitoare si imi este foarte teama. Intrebarea mea este, daca a mai facut cineva dintre voi, imi puteti spune ce simtiti? Atat in timpul endoscopiei daca simtiti ceva si dupa? Adica, iti vine sa vomiti sau ceva? Se poate face si anestezie generala nu? Va multumesc de raspsunsuri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Te da cu un anestezic in gura si nu simti nimic.
Cel putin eu nu am simtit nimic dupa ce m-a amortit.
Daca trebuie sa faci acea endoscopie, nu te mai gandi la tot ce e rau, gandeste pozitiv...
O zi buna sa aihappy