| Ely3434 a întrebat:

:* Ma puteti ajuta si pe mine? Port un corset pentru scoliloza... Si nu stiu cu ce sa ma imbrac. Se vede foarte urat! sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| pirla a răspuns:

Si eu am avut scolioza, asa ca iti sugerez sa te imbraci cu un tricou, iar peste sa iei o vesta sau ceva ce sa acopere spatele. Iarnaoricum iti iei bluze mai groase si nu se vede. Funda? :*

1 răspuns: