| AlexisAlexx a întrebat:

Hei TPU
Am scolioza dorso lombara si doctorul mi-a zis sa port corset cheneau, cum este? Se vede urat prin haine? Te doare cand il porti? Va rog am nevoie de sfaturi, am 14 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Cam așa ar fi
https://www.google.ro/......ps?/search

Sincer,pe tine te interesează mai mult cum se vede prin haine decât să te faci bine?
Lasă asta, contează mai mult sănătatea ta!

| Teardrop a răspuns:

Se poate ascunde cu haine un picuţ mai largi. De unde eşti? unde mergi la medic? Dacă vrei să vorbim mai multe despre scoliză, trimite-mi mesaj privat.