| Axys a întrebat:

Buna am o problema am baut o cafa si nu stiu daca de la iea imi e rau sad ca nu a durat mult si plus de asta a doare burta rau sad

Răspuns Câştigător
| Darkela a răspuns:

Inteleg.
Ia o pastila.Probabil iti va trece pana maine!

5 răspunsuri:
| Darkela a răspuns:

Buna. Care e intrebarea? presupun ca nu stii din ce cauza te doare.Noi nici atat. Poate ai mancat ceva prost.Sau poate de la prea multa romana dai pe afara!

| Axys explică (pentru Darkela):

am baut o cafea naturala si cred ca mi s-a facut rau de la ea eu n-am mancat nimica inainte sad scuze am gresit mai sus pentru ca am tastatura defecta

| Axys explică (pentru Darkela):

Multumesc happy iti dau o fondita happy o area frumoasa

| Darkela a răspuns (pentru Axys):

Daca vrei poti sa imi dai si 2 laughing

| Adry05 a răspuns (pentru Axys):

Dacă nu ai mâncat nimic înainte de aia te doare. Mănâncă repede ceva. happy

| Darkela a răspuns (pentru Axys):

Inteleg.
Ia o pastila.Probabil iti va trece pana maine!