| IceKitty18 a întrebat:

putin ajutor. De 20 de zile imi intarzie menstruatia, am facut doua teste de sarcina si nu sunt insarcinata. Am mai avut ceva de genu de a intarziat atat acum cateva luni, dar nu imi amintesc exct daca a intarziat mai mult sau mai putin, ce sa fac? De ce face menstruatia figuri? Dupa e regulata, si ma enerveaza,chiar daca o fac protejat, tot ma ia panicarolling on the floor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| giony54 a răspuns:

Fara panica, nu ai motiv, este o dereglare hormonala care cu timpul se regleaza, in momentul cand vei avea o viata sexuala regulata atunci si ciclul se regleaza.

| IceKitty18 explică (pentru giony54):

Multumesc frumos, tocmai mi-a sosit happy :* de 4 zile happy

2 răspunsuri:
| OanaBoni a răspuns:

Du-te la un ginecolog. Nu-i de joacă cu întârzierea menstruației. rolling on the floor