| bossbossbig234 a întrebat:

Sarbatori fericite! Credeti ca bunica mea de 83 ani care a avut un grav atac cerebral, acum fiind in coma, de 2 zile starea ei nu e nici mai buna, nici mai rea. Credeti ca va fi mai buna, sau mai rea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Nu îți pot da un răspuns exact dar pot să te sfătuiesc să nu îți pierzi speranța și să te rogi la Dumnezeu să o ajute pe bunica ta să se facă bine. Are o vârstă frumoasă, dar încă ar mai putea trăi mult timp. Sunt cazuri și cazuri. Multă sănătate!

Sărbători Fericite alături de cei dragi și toate cele bune!

| bossbossbig234 explică (pentru Hydrangeaceae):

Mersi mult, sarbatori fericite!

2 răspunsuri:
| andreeaxxl a răspuns:

Din pacate nu.Atacul cerebral e foarte grav, iar bunica ta este foarte batrana! sad