| c05m1n3l a întrebat:

sunt baiat (am 14 ani ) si am o problema crying.De la Craciun a inceput sa mi se umfle sanul stang iar acum si sanul drep ...La inceput am zis ca am nod dar dupa am vazut ca cand e frig afara sau dupa baie se dezumfla ambi sani... ce imi recomandati? Funda la cel mai corect si serios raspuns big grinwinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RoBoT93 a răspuns:

Sani? laughing)
Ok, sa trecem peste. E perioada in care asa numitele "pietricele" de la sfarcuri, apar.
Nu te ingrijora, nu e nimic grav ( Toti baietii o patesc ). Intr-o luna, sau doua luni o sa treaca happy